رونمایی از اطلاعات ارزهای دیجیتال در بزرگترین سایت‌ بازار سرمایه ایران

سایت ره آورد ۳۶۵ از اطلاعات ارزهای دیجیتال و امکانات تحلیلی این رمزارزها شامل قیمت لحظه‌ای،‌ نمودارها و چارت‌های ارزهای دیجیتال و فیلترنویسی پیشرفته رونمایی کرد.

 

سایت ره آورد 365 که یکی از بزرگترین مراجع پردازش اطلاعات مالی در بازار سرمایه ایران است از اطلاعات ارزهای دیجیتال و امکانات تحلیلی این رمزارزها رونمایی کرد. این امکانات شامل قیمت لحظه‌ای،‌ نمودارها و چارت‌های ارزهای دیجیتال و فیلترنویسی پیشرفته است.

این روزها بازار ارزهای دیجیتال داغ است و بسیاری از افراد سرمایه را به سمت آن روانه کرده‌اند. از طرفی خیلی از افراد با تجربه قبلی که از بورس داشته‌اند ترس آن را دارند که بازار پررونق ارزهای دیجیتال هم بالاخره روزی دچار ریزش شود و سرمایه را از دست بدهند. حتی برخی پا را فراتر می‌گذارند و بازار رمزارزها را قابل مقایسه با طرح پانزی می‌دانند.

ولی واقعیت این است که ارزهای دیجیتال هم تکه‌ای از جهان در حال تغییر هستند و اگر در آینده بطور کامل جای ارزهای رایج کنونی را نگیرند، حداقل حذف‌ شدنی نخواهند بود. از طرف دیگر ارزهای دیجیتال نوسانات بسیار زیادی دارند و تنها با داشتن اطلاعات و تحلیل کافی است که می‌توان در آنها سود کسب کرد.

 

در چنین شرایطی سایت ره‌آورد 365 که معتبرترین مرجع پردازش اطلاعات بازارهای مالی است امکانی ایجاد کرده که افراد بتوانند به اطلاعات همه ارزهای دیجیتال بر مبنای تتر دسترسی پیدا کنند. این سایت قیمت لحظه‌ای،‌ نمودارها و چارت‌های این رمزارزها را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

برخلاف بیشتر سایت‌های داخلی که اطلاعات را از تردینگ ویو می‌گیرند،‌ ره آورد 365 همه دیتاها را از سایت بایننس که بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال دنیا است، دریافت می‌کند.

اما یکی از جذاب‌ترین امکاناتی که به زودی به ره‌آورد اضافه خواهد شد، نقشه بازار عرضه و تقاضای ارزهای دیجیتال است. نقشه بازار ره‌آورد در بازار سرمایه یکی از دقیق‌ترین و با امکانات‌ترین‌ها است و انتظار می‌رود نقشه بازار ارزهای دیجیتال که بر بستر همان فناوری بنا شده، نیاز کاربران را به‌‌خوبی رفع کند.

بنابراین گزارش، برای استفاده از امکانات جدید ره‌آورد در ارزهای دیجیتال می‌توان اینجا مراجعه کرد.