سامانه معاملات اینترنتی

نحوه خرید و فروش اینترنتی سهام


ورود به معاملات اینترنتی

در روش خرید و فروش اینترنتی سهام،شما یک قرارداد خرید و فروش اینترنتی با کارگزار را تکمیل می کنید و پس از آن کارگزار به شما یک کد کاربری و رمز عبور می دهد.شما با داشتن این رمز در هرساعتی از شبانه روز می توانید به سایت کارگزاری مراجعه کرده و درخواست خرید یا فروش خود را ثبت کنید که پس از تایید توسط کارگزاری معامله گران کارگزاری در اولین زمان ممکن درخواست شما را انجام می دهند. پس در این روش، خرید و فروش شما توسط معامله گران کارگزاری انجام می شود.

روش حضوری

سرمایه گذار با همراه داشتن مدارک شناسایی (اصل شناسنامه و کارت ملی) و اصل آخرین اوراق گواهی نقل وانتقال سهام مورد نظر (جهت فروش) به دفتر مرکزی شرکت مراجعه نموده و با تکمیل فرم مشخصات مشتری و امضای قرارداد نسبت به دریافت نام کاربری و کلمه عبور خویش اقدام می‌نماید.

روش غیر حضوری

سرمایه‌گذار می تواند ازطریق سایت کارگزاری نماد شاهدان نسبت به چاپ و تکمیل فرم مشخصات مشتریان و تعهد نامه معاملات اینترنتی اقدام و موارد زیررا به همراه فرم های تکمیل شده به کارگزاری ارسال نماید. ایرانیان خارج از کشور می توانند با مراجعه به سفارتخانه یا کنسولگری ایران اقدام به اخذگواهی امضا نمایند .

مزایای معاملات اینترنتی

سرمایه‌گذاران در داخل و خارج از کشور، در هر زمان از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل تنها با دسترسی به اینترنت قادرند سفارش‌های خرید و فروش خود را ثبت و پیگیری نمایند.

  • ارائه سفارش در هر زمان و مکان
  • سرعت در اجرای فرایند خرید و فروش
  • در این روش، سفارش‌های سرمایه‌گذار در کمترین زمان ممکن بدست معامله‌گران می‌رسد.

با توجه به موارد فوق،سرمایه‌گذاران محترم زمان با ارزش خود را تنها صرف بررسی وضعیت بازار و سهام موردنظر خود می‌نمایند و پیگیری و اجرای معاملات خود را به معامله‌گران حرفه‌ای کارگزاری نماد شاهدان واگذار می‌کنند.

خرید و فروش اینترنتی

خرید و فروش اینترنتی

سرمایه گذار پس از دریافت نام کاربری و رمز عبور باورود به سایت http://c1.shahedanbroker.com با وارد نمودن نام کاربری و رمز عبور وارد حساب کاربری خود می گردد همچنین با ورود به سایت کارگزاری نماد شاهدان به آدرس http://c1.shahedanbroker.com با انتخاب پنل معاملات اینترنتی نیز میتوان نام کاربری و رمز عبور را وارد نموده و وارد حساب خود گردید .

تحویل گواهی

جهت فروش سهم می‌بایست آخرین گواهی نقل و انتقال سهام مورد نظر خود را به کارگزاری ارسال نمایید تا گواهی کارگزار ناظر بررسی شود.

ورود سفارش فروش

در صفحه اول حساب کاربری خود با کلیک روی گزینه درخواست جدید درخواست فروش را وارد نمایید .

پیگیری سفارش

بعد از تأیید دستور فروش، از طریق بخش وضعیت نتیجه ارسال سفارش خود را ملاحظه نمایید.

برداشت وجه

در صورت انجام معامله، بعد از 3 روز کاری امکان واریز وجه حاصل از فروش سهام به حساب مشتری وجود دارد.

واریز وجه

مبلغ مورد نظر خود را به یکی از حساب‌های بانکی نزد شرکت کارگزاری نماد شاهدان واریز نمایید.

ثبت فیش بانکی

اطلاعات مربوط به فیش بانکی خود برای شرکت کارگزاری نماد شاهدان ارسال نمایید.(ترجیحاً ایمیل )

ورود سفارش خرید

در حساب کاربری خود با کلیک روی گزینه درخواست جدید ،درخواست مورد نظر خود را وارد نمایید .

پیگیری سفارش

بعد از تأیید دستور خرید، شما می‌توانید از طریق قسمت وضعیت نتیجه ارسال سفارش خود را ملاحظه نمایید .

آدرس : تهران، خیابان گاندی جنوبی، کوچه پانزدهم، پلاک 25، طبقه سوم جنوبی

تلفن : 02187137300، 02126422143، 02126415915